Glazbena škola Vanja kos

« Srpanj 2020 »

Crno ili bijelo?

O školi

Osnovna i srednja glazbena škola „Vanja Kos“ prva je privatna glazbena škola s pravom javnosti osnovana u Hrvatskoj. Glazbena škola omogućava glazbeno obrazovanje svim uzrastima, u sklopu svog programa rada obuhvaća predškolsko, osnovno i srednjoškolsko obrazovanje i obrazovanje odraslih. Škola ima polaznike svih dobnih granica od 4. god. do 80. godine života. Program obrazovanja osnovne, srednje glazbene škole i obrazovanja odraslih obuhvaća učenje sljedećih instrumenata: harfa, udaraljke, saksofon, truba, klarinet, flauta, viola, violončelo, kontrabas, violina, gitara, orgulje, harmonika, klavir, tambura, zatim učenje solo pjevanja i glazbene teorije. Glazbena škola također radi na brojnim projektima, jedan od najistaknutijih je mjuzikl, koji također obuhvaća sve uzraste (vrtićka, školska i studentska dob). Mjuzikl je glazbeno scensko djelo, gdje se polaznicima omogućava učenje pjevanja, plesanja i glume, rad sa stručnjacima iz svih navedenih područja i po završetku projekta nastup u javnim dvoranama.

Glazbena škola će omogućiti učenicima i polaznicima da nauče svirati određeni instrument, da usvoje glazbenu pismenost, te da se povežu s glazbom na način da je upoznaju, razumiju i zavole. Glazbena škola će učeniku i polazniku pomoći da stekne sigurnost i samopouzdanje u javnim nastupima u različitim životnim situacijama.  Idealna je prilika za učenike i polaznike da u ugodonom ozračju s mladim timom profesora steknu novu naobrazbu, razvijaju svoju kreativnost i radne navike, da si u budućnosti eventulano osiguraju zaposlenje ili samozaposlenje, te da se druže i zabavljaju u jednom od mnogih programa koje škola pruža.

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.